Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
i spend at least $400 a month on fairlife milk , lol i dont even know , it can get expensive depending on how you shop,, I spend way to much on fairlife tho,,Okay just curious here cuz I'm always a little bit of a Curious George, what do you feel your monthly expenses all in blood tests gear supplements pre-workout all that crap
I think I'm spending way too much money over 800 a month ouch. But there's so much stuff that I like.
150 on food a week???? What are you eating? Nothing???food - 150$ a week
Supplements - 300$ a month
Gear - between 500$ / 1000$
Blood work - free every 3 months
Not from the states..
Lmao was just about to come here to comment the same, my fairlife shakes have got to be my biggest expensei spend at least $400 a month on fairlife milk , lol i dont even know , it can get expensive depending on how you shop,, I spend way to much on fairlife tho,,
Fair life is crack. So goodi spend at least $400 a month on fairlife milk , lol i dont even know , it can get expensive depending on how you shop,, I spend way to much on fairlife tho,,
Gear between $500-1000 a month ? Hopefully your small source lolfood - 150$ a week
Supplements - 300$ a month
Gear - between 500$ / 1000$
Blood work - free every 3 months
Not from the states..
I’m a small local source but as I stated I’m not in the states Pharma grade gear costs here a lotGear between $500-1000 a month ? Hopefully your small source lol
Or your doing 8 grams a week and 300 IU’s a week
I'm the one doing all the eating. She hates how much it costs, and that I don't eat what she makes for dinner.Get her a girls who eat shirt View attachment 331509
